ВДЯЧНІ ЗА БЛАГОДІЙНО НАДАНІ НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ШКОЛЯРАМ ОЛЬГОПІЛЬЩИНИ

Дата: 22.12.2022 09:13

Новорічно-різдвяні свята – одні з найулюбленіших, на які з нетерпінням чекають діти. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються! З особливим нетерпінням чекають цього дня діти, які сподіваються на здійснення заповітних мрій.

Висловлюємо щиру подяку директору СТОВ АФ «ОЛЬГОПІЛЬ»  П.Є.КАЛЕНИЧУ, директору ТОВ "СТРАТІЇВСЬКИЙ АГРОРЕЗЕРВ" Б.Ф. ЧЕРНЕЗІ, директору ТОВ «ЧАРІВНА НИВА» І.В. ВОЙТЕНКУ, сім’ї ВОЙТОВСЬКИХ - Тамарі Сергіївні та її сину Андрію Юрійовичу, КЛОЧАН Валентині Михайлівні, які надали новорічні подарунки для дітей закладів освіти Ольгопільської територіальної громади, а саме:

• Ольгопільський ЗЗСО - СТОВ АФ «ОЛЬГОПІЛЬ» П.Є.КАЛЕНИЧ;
  • Демівська гімназія - СТОВ АФ «ОЛЬГОПІЛЬ» П.Є.КАЛЕНИЧ, ТОВ «ЧАРІВНА НИВА» І.В. ВОЙТЕНКО;
  • Стратіївський ЗЗСО - ТОВ "СТРАТІЇВСЬКИЙ АГРОРЕЗЕРВ" Б.Ф. ЧЕРНЕГА;
  • Любомирський ЗЗСО - ТОВ "СТРАТІЇВСЬКИЙ АГРОРЕЗЕРВ" Б.Ф. ЧЕРНЕГА;
  • Берізко-Чечельницький ЗЗСО - сім’я ВОЙТОВСЬКИХ - Тамара Сергіївна та її син Андрій Юрійович, КЛОЧАН Валентина Михайлівна.

Сердечно дякуємо Вам за розуміння та допомогу, а також шлемо найтепліші вітання з Новим Роком і Різдвом Христовим. Зичимо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів. Насамперед хочеться від щирої душі подякувати Вам за ваші відкриті, добрі серця, які в нинішнійнелегкий час хочуть і здатні робити діла милосердя! Нехай у кожній Вашій оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій! А 2023 рік стане для Вас успішним і плідним, щедрим на здобутки та добрі справи!

Людмила ЛЮЛЬКО, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту,

культури і туризму Ольгопільської сільської ради