Українці на Укрпошті зможуть отримати енергозберігаючі LED-лампи безкоштовно

Дата: 22.12.2022 09:54

З нового року кожен повнолітній українець зможе безкоштовно на Укрпошті отримати 5 світлодіодних ламп на заміну старих ламп розжарювання. Про це повідомила міністр економіки України Юлія Свириденко.

Зробити це можна буде у відділеннях «Укрпошти» з 1 січня 2023 року. Про це розповіла міністерка економіки Юлія Свириденко.

Що ще відомо?

• Одна людина (віком від 18 років) може обміняти пʼять лампочок.

• Перед обміном також можна буде залишити заявку через «Дію».

У Мінекономіки повідомили, що заміна 50 млн лампочок розжарювання може заощадити роботу одного реактора потужністю 1 МВт.