Привітання голови Ольгопільської ТГ з Днем енергетика України

Дата: 22.12.2022 11:58

22 грудня - День енергетика України. У 2022 році під час повномасштабної війни праця енергетиків особливо важлива, адже ворог регулярно обстрілює енергетичну інфраструктуру. Українські енергетики щодня здійснюють подвиг, подаючи електрику до будинків навіть під обстрілами.

У ці складні часи ми не маємо скаржитися на довгу відсутність світла, а маємо подякувати усім працівникам енергоінфраструктури за їхню героїчну боротьбу на своєму фронті та привітати з професійним святом.
Від щирого серця бажаю вам, шановні енергетики, спокійної і безперешкодної роботи, легких шляхів розв’язання будь-яких питань і проблем, теплоти рідних сердець і яскравого світла в душі, доброго щастя і доброї долі.

Микола Савченко, голова Ольгопільської територіальної громади