Голова громади взяв участь в онлайн-нараді з віцепрем’єркою Іриною Верещук

Дата: 26.12.2022 09:22

У рамках візиту 24.12.2022 р. віцепрем’єрка І. Верещук провела наради з керівництвом області, територіальних громад та представниками міжнародних гуманітарних організацій. У нарадах взяв участь Начальник ОВА Сергій Борзов.

В онлайн-нараді також взяв участь голова Ольгопільської територіальної громади Микола Сапвченко.
Засідання відбулися з метою подальшого узгодження спільних дій для вирішення проблемних питань ВПО, які проживають на території області, повідомляє Вінницька ОВА.

Ірина Верещук зауважила, що Вінницька область продемонструвала свою спроможність приймати ВПО, яких було дуже багато, особливо на початку війни, у перші тижні та місяці повномасштабного вторгнення. «У відсотковому відношенні до тих, хто проживає в громадах, наявний дуже високий показник ВПО, розселених в родинах – до 98%. Це означає, що люди відкрили свої домівки, допомогли переселенцям асимілюватися, пережити страшну зиму на початку вторгнення і зараз продовжують допомагати».

На завершення зустрічей урядовиця подякувала всім, хто працює із пересленцями, беручи на себе велику відповідальність.