Доступ до порталу електронних послуг обмежено

Дата: 29.12.2022 11:33

Гайсинське районне управління Головного управління ДСНС України у Вінницькій області повідомляє Вас, що у зв'язку із початком збройної агресії Російської Федерації, для мінімізації ризиків економічній безпеці держави ДСНС України на період дії воєнного стану обмежила доступ до порталу електронних послуг  у зв’язку із тим, що певна інформація про суб'єкта господарювання з порталу знаходилась у публічному доступі.

Поряд із цим ДСНС зобов'язана надавати адміністративні послуги у вигляді реєстрації декларацій.

Так ДСНС України провела певну модернізацію порталу електронних послуг та відновила доступ до порталу.

В зв’язку з вищевикладеним Гайсинське РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області повідомляє, що суб’єкти господарювання мають можливість подавати декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання он-лайн на електронному порталі.

Також повідомляємо, що особи відповідальні за надання адміністративних послуг, а також суб’єкти господарювання, з будь-яких питань можуть звернутися за консультацією до контактної особи – Лозового Р. В. (067-504-86-82).