Ольгопільська громада: Допомагаємо, співпрацюємо – заради Перемоги (Є ВІДЕО)

Дата: 05.01.2023 10:27

Одним із беззаперечних пріоритетів Ольгопільщини є допомога Збройним Силам України та гуманітарна допомога постраждалим регіонам внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну.

З початку війни, до сіл Ольгопільської громади приїхало понад тисячу переселенців. Серед них був Ауштоль Віталій з Миколаєва. Він розповів, що частина Шевченківської громади, знаходячись в окупації, сильно постраждала і людям потрібна допомога.

с. Мирне Миколаївської обл., знищено 95% об'єктів цивільної інфраструктури

(с. Мирне Миколаївської обл., знищено 95% об'єктів цивільної інфраструктури)

Виконавчий комітет Ольгопільської територіальної громади, депутатський корпус прийняли рішення та організували збір теплих речей, продуктів харчування, які надавали усі небайдужі жителі.

З того часу голова Ольгопільської сільської ради Микола Анатолійович вже неодноразово перебував з гуманітарним візитом на Миколаївщині. Знайомий особисто з головою Шевченківської громади Пилипенком Олегом Валерійовичем, який 93 дні був у полоні.

Микола Анатолійович зазначив: «О. В. Пилипенко  -  дійсно патріот України. Такі вчинки ще раз доводять, що органи місцевого самоврядування у період війни мають відповідальну місію і вирішують проблеми, які несе у наші громади війна з росією.

А вдячність людей, яким допомогли, вартує тисячі слів. Допомагаємо, співпрацюємо – все заради нашої спільної Перемоги».