Дитині потрібне новорічне диво!

Дата: 11.01.2023 10:04

Повномасштабна війна кардинально змінила життя українців та їхнє ставлення до колись улюблених свят. Головне ж для нас, дорослих, не позбавляйти свята дітей: вони й так травмовані війною.

Тож варто влаштовувати їм хоч маленькі радощі – показувати, що свята все ще існують. За дорученням Сергія Борзова - голови Вінницької ОДА в кожній громаді діти, які потребують особливої уваги та підтримки, отримують подарунки і гарні емоції.

Сьогодні новорічні сюрпризи та казкові герої завітали до дітей Ольгопільської територіальної громади. Перед малечею та їх батьками з вітальним словом виступили: голова Ольгопільської ТГ Микола Савченко та представники служби у справах дітей Гайсинської РДА.