Наближаємо Перемогу разом

Дата: 26.01.2023 10:50

Волонтерство зараз – це не лише можливість реалізувати себе, а й стати причетним до нашої майбутньої перемоги й особисто наближати її.

Фото без опису

Ольгопільщина, усі села громади, не стоять осторонь і усілякими способами наближають українську Перемогу🇺🇦.

Нещодавно отримали подяку від ГО "ДНК України", Ольгопільська територіальна громада також  дякує і членам ДНК України та їх напрямку "Кухарський батальйон Вінниччини" за надані сухі борщі і супи для наших захисників🇺🇦.