До уваги власників мисливської зареєстрованої зброї Ольгопільщини

Дата: 01.02.2023 10:59

Гайсинське районне управління поліції ГУНУ у Вінницькій області наголошує на дотриманні обов’язків перереєстрації дозвільних документів,  що дозволить уникнути анулювання дозволу, а власника вбереже від адміністративної відповідальності.

Нагадуємо, що дозвіл на зберігання зброї видається на три роки. Подавати документи на перереєстрацію потрібно за місяць до закінчення визначеного терміну. Порушення строків, перереєстрації мисливської вогнепальної та холодної зброї тягне за собою адміністративну відповідальність відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якими передбачені штрафні санкції та вилучення зброї.

Також нагадуємо, що власники мисливської вогнепальної зброї, зобов’язанні дотримуватись правил зберігання, використання вогнепальної зброї, зберігати за місцем постійного проживання в металевому сейфі, що закривається внутрішнім замком. При цьому ключі від сейфу повинні зберігатися особисто у власника зброї або в надійному місці, що виключає доступ до них сторонніх осіб (в тому числі близьких родичів).

У разі втрати або викрадення зброї, а також при зміні місця проживання,  власник зобов’язаний негайно сповістити про це територіальний підрозділ поліції, в якому зброя знаходиться на обліку.

Сергій РАТУШНЯК, начальник сектору контролю за обігом зброї Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області, капітан поліції