У НАШІЙ ГРОМАДІ – ВЕСНЯНА ТОЛОКА!

Дата: 20.03.2023 14:19

Поки наші незламні ЗСУ чистять українські землі від окупантської нечисті, ми запрошуємо всіх навести лад у своїх селах!

Сьогодні ми усі прагнемо перемоги й попри війну маємо дотримуватись доброї української традиції - великої  спільної толоки.

Тож відповідно до розпорядження №3/02-05 голови Ольгопільської сільської ради про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки, у селех громади розпочато весняний благоустрій.

Звертаємось до керівників установ, сільгоспвиробників, підприємців, до депутатів і старост старостинських округів Ольгопільської територіальної громади провести заходи з благоустрою, санітарної очистки та озеленення власних, закріплених та прилеглих територій, упорядкування місць поховання померлих  та загиблих захисників, пам’ятних знаків та інших локацій, які цього потребують.

Закликаємо мешканців територіальної громади впорядковувати прилеглі до власних домогосподарств території, прибрати (не спалювати!)  побутове сміття, залишки сухої рослинності, гілля, будівельні матеріали та інші відходи.

Запрошуємо  молодь та  усіх небайдужих, хто тимчасово мешкає у селах нашої громади долучитись до прибирання та поліпшення естетичного, санітарного та екологічного стану  сіл громади.

Спільно готуймо нашу громаду до Перемоги!