Прибирати гуртом – швидше і краще

Дата: 22.03.2023 10:43

В Ольгопільській громаді розпочалась «Весняна толока». З першими промінчиками сонця, ми, як справжні господарі, наводимо лад на своїй землі.

Дуже радує те, що прибирають не лише дорослі, але й підростаюче покоління – це невелика частина того, що ми можемо зробити для нашої Батьківщини і поки наші незламні ЗСУ чистять українські землі від окупантської нечисті, ми наводимо лад у своїх селах.

Є приклади, якими хочеться похвалитись. Приміром, вчора до працівників сільської ради підійшло двоє юнаків – Андрій з с. Демівка та Олександр з с. Ольгопіль, після слів «Боже помагай!», запропонували і свою допомогу, й працювали нарівні з іншими.

Тож давайте саме так - разом, зробимо населені пункти нашої громади чистими, естетично привабливими та комфортними.

І не забувайте: чисто не там, де прибираю, а де не смітять.