В Ольгополі пройшов турнір пам’яті І. М. Щербатого

Дата: 03.04.2023 11:39

1 квітня Ольгопільська територіальна громада, спільно з Федерацією волейболу Гайсинського району, на базі Ольгопільської школи, провели турнір з волейболу серед чоловіків 50+ пам’яті Героя Соціалістичної Праці Щербатого Івана Микитовича та на підтримку ЗСУ.

У змаганнях взяли участь команди з Ольгополя, Теплика, Ладижина та Тростянця.

На змаганнях з промовами перед присутніми виступили голова Ольгопільської сільської ради Микола Савченко, директор АФ «Ольгопіль» Павло Каленич та депутат Вінницької обласної ради Геннадій Мазур, який також був і гравцем команди «Надбужжя».

В запеклій боротьбі кращою була команда з Теплика, друге місце за командою з Ольгополя. Третє місце посіла команда з смт Тростянець.

До відома: І. М. Щербатий народився 15 березня 1928 року у селі Піщанка. З 1944 року працював причіпником. Після закінчення Ольгопільської школи механізації був трактористом у Чечельницькій МТС, з 1959 по 1988 роки – трудився у місцевому колгоспі «Україна». З 1960-х років очолював кукурудзівницьку ланку. У 1971 році за отримання високих урожаїв зерна кукурудзи (100,2 ц/га на площі 100 га) йому присвоїли звання Героя Соціалістичної Праці.

Іван Микитович пройшов довгий і тернистий трудовий шлях. Не раз був представлений до нагороди. За сумлінність і відповідальність отримав диплом І ступеня та легковий автомобіль «Москвич», пізніше відзначений Грамотою Президії Верховної Ради Української РСР.

Перестало битися серце невтомного хлібодара на 94 році життя 6 грудня 2021 року.