Вітання голови обласної Ради Вячеслава Соколового з Великоднем

Дата: 09.04.2023 06:00

Вітаю вірян західного обряду з Великоднем! Це один із найсвітліших днів для християнського світу. Оновлення та перемогу над смертю дарує нам цей день!

Віримо, що правда має силу, що добро перемагає зло, що вільною та щасливою буде наша країна!

Молимося за Україну, за батьків, дітей, за наших мужніх воїнів, за нашу перемогу й мир.

Нехай завжди будуть з нами свята благодать і любов!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!