Щотижнева апаратна нарада

Дата: 10.04.2023 14:15

10 квітня голова Ольгопільської сільської ради Микола Савченко провів апаратну нараду за участю керівників установ громади, комунальних підприємств, структурних підрозділів міської ради, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено плани на найближчий період.

На нараді були обговорені актуальні питання, діяльності соціальної сфери, фінансів, земельні, юридичні питання та ніші. Особлива увага акцентувалась на питаннях підготовки до завершення опалювального сезону, підготовки до виконкому та сесії, які відбудуться 13 та 14 квітня відповідно .

За підсумками наради посадовцям та керівникам структурних підрозділів дано доручення в межах їх компетенції.