Всеукраїнська програма ментального здоров'я: «Ти як?»

Дата: 13.04.2023 14:18

За ініціативою першої леді Олени Зеленської розпочалася всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»:

• Фото без опису«Як… я?!», - невже це має значення, коли навколо коїться таке жахіття, як війна?,
  • «Це не на часі»,
  • «Комусь ще гірше, ніж мені» ,
  • «Спочатку треба потурбуватися про всіх інших»,
  • «Має бути соромно за моє ниття», -

такі думки першими проминають у свідомості більшості українців, коли їм ставлять запитання: «Ти як?». Бо ж усі ми без винятку з початком повномасштабної війни продовжуємо проживати травматичний досвід. Разом з тим, піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською. Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

Хотілося б, щоб українці звернули увагу на свій емоційний стан і взяли відповідальність за нього. А “Ти як?” допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.