Відбулась щотижнева нарада

Дата: 17.04.2023 11:55

Сьогодні, 17.04.2023 р., під керівництвом Миколи Савченка, голови Ольгопільської сільської ради, відбулась щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів, під час якої вони прозвітували про напрямки своєї діяльності минулого тижня, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень.

Голова озвучив щодо засідання сесії сільської ради завтра, 17.04.2023 р., о 10 годині.
Начальник відділу освіту розповіла про те, що було визначено переможців учнівської обласної літературно-краєзнавчої конференції «Золота спадщина Поділля». Втішає, що у номінації «Цілющі джерела» почесне ІІ місце посіли учні Ольгопільської школи.

Обговорювались питання водопостачання, землекористування, бюджетні та інші.
По завершенню було  надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.