Посмертно орден "За мужність"

Дата: 01.05.2023 08:51

28 квітня 2023 року відбулося вручення нагород, на жаль посмертно,  чотирьом Героям з Гайсинського району, воїнам, які боролися і віддали найдорожче в боротьбі за свободу.

Чотири прізвища. Чотири сім’ї. Чотири Герої. Серед них наш земляк, ольгопільчанин - ЖУКОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

Справжній патріот рідної землі, України, Олександр Жуков народився 02 січня 1994 року в с. Ольгопіль. Після закінчення Ольгопільської загальноосвітньої школи у 2002 році, вступив до Одеської національної академії харчових технологій. Згодом працював інженером-дослідником ТОВ «Юка-інвест» у м. Одеса. До лав Збройних Сил України вступив 04 березня 2022 року – був призваний Гайсинський Ртцк Та Сп на військову службу по мобілізації.

Молодший лейтенант Жуков у складі 11-ого окремого мотопіхотного батальйону 59-ї ОМПБр в/ч А2980 дали відсіч ворогу і стримували повномасштабне вторгнення росії з 24 лютого 2022 року.

Захищаючи побратимів та Україну, молодший лейтенант Олександр Жуков 26 травня 2022 року загинув під час артилерійського обстрілу біля с. Новогригорівка Миколаївської області.

Відповідно до Указу Президента України від 4 серпня 2022 року № 556 за особисту хоробрість і відвагу, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі,  молодшого лейтенанта Жукова Олександра Олександровича, посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Безмежна шана і вічна пам’ять ГЕРОЮ, який не шкодуючи власного життя захищав наше мирне життя .

Нагороду Героя приїхали отримати батько Олександр Михайлович та мати Лариса Іванівна.

Ольгопільщина сумує разом із Вами і схиляє голови у глибокій скорботі.

Вічна пам'ять і шана усім загиблим землякам, низький уклін рідним Героїв.

Слава захисникам України.