До Дня пам'яті та перемоги

Дата: 08.05.2023 16:54

У селі Ольгопіль, сьогодні, 8 травня, до Дня пам'яті та перемоги відбулось традиційне покладання квітів до меморіалу та вшанування пам'яті загиблих на полях Другої світової війни.

Голова громади Микола Савченко, директор АФ «Ольгопіль» Павло Каленич, працівники структурних підрозділів Ольгопільської сільської ради, а також небайдужі ольгопільчани згадали тих, хто загинув під час боротьби проти фашистів.

Перед присутнім виступив голова М. Савченко, який зазначив, що жодна країна не може претендувати на виняткову роль у перемозі над нацизмом. Перемога – це результат титанічних зусиль десятків держав і сотень народів. Нагадав, що стежками Другої світової війни пройшли жителі сіл Ольгопіль, Демівка, Берізки-Чечельницькі, Любомирка та Стратіївка.

«Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!» - сказав Микола Анатолійович.
У зв'язку із подіями, які відбуваються на теренах нашої країни прямо зараз, в цьому році не було заплановано масштабних заходів.
Разом з тим, важливо пам'ятати наших героїв щодня, а не лише 8 травня, а в контексті сьогодення, ще й переймати досвід наших попередників.