Звернення голови громади до Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2023 09:18

Сьогодні, 1 червня, світ відзначає Міжнародний день захисту дітей.

Дорогі українці! Жителі Ольгопільської територіальної громади!

Зараз, у 21 столітті, в Україні діти найбільше потребують захисту.

Кожна дитина повинна мати дитинство, яке має бути під захистом: захистом прав, здоров’я і життя. А ще діти повинні мати відчуття повної безпеки, любові та підтримки. Бути частиною повноцінної сім’ї, бавитися та пустувати, не остерігаючись тривог…

Війна вкрала в українських дітей не лише ці можливості. У багатьох – навіть здоров’я та життя.

Замість останнього дзвоника вони чують сигнали повітряної тривоги. Замість навчання у школах, багатьом українським дітям доводиться сидіти в підвалах.

На війні, захищаючи їхнє майбутнє, гинуть батьки цих дітей. На війні гинуть діти.

Вся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти загарбника та захистити наше найцінніше. Щоб спочатку повернути на вулиці всієї України щирий дитячий сміх. А тоді – права дітей на творчість, освіту, мрії та гідне життя.

Попереду багато роботи. Тож будьмо сильними, щоб захистити майбутнє, що живе у наших дітях. Нехай вони ростуть під щоденним Божим захистом.

Заради їхнього щасливого майбутнього, заради здійснення їх дитячих мрій Україна переможе ворога!

Дорогі хлопчики та дівчатка, прийміть найщиріші привітання від нас, дорослих. Нехай у вашому житті ніколи не буде розчарувань. Міцного здоров’я вам, успіхів, добра, безмежного щастя та мирного неба.

Микола Савченко, голова Ольгопільської сільської радиФото без опису