Людина- не товар! Якщо тобою скористалися, не бійся, дзвони «527».

Дата: 06.06.2023 16:49

Лише об'єднавши зусилля світова спільнота, громадські організації, міжнародні донори  зможуть протидіяти торгівлі людьми, ми не можемо знаходитися осторонь!

Сьогодні в Ольгопільській громаді задля підвищення рівня інформованості населення, превентивної роботи, ідентифікації  та допомоги постраждалим від торгівлі людьми; надання всебічної допомоги людям, які втрапили в ситуацію торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно зумовленого насильства та соціальної реінтеграція постраждалих - було проведено зустріч з представниками Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та обласної правозахисної організації «Джерело надії» з членами міжвідомчої ради, яка здійснює заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Ольгопільській громаді

До відома: Проєкт «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно зумовленого насильства у Вінницькій області», реалізується ВОПО «Джерело надії» в щільній співпраці й за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації, підтримки Міжнародної організації з міграції та фінансування Міністерства закордонних справ Норвегії та USAID.