Звернення голови громади до Дня Конституції України

Дата: 28.06.2023 09:52

Шановні мешканці та гості Ольгопільської громади!

Сьогодні ми відзначаємо День Конституції України!

Чи могли уявити творці цього документу, що через багато років українці власним життям будуть відстоювати права, прописані у ньому, боротися за вільне і щасливе майбутнє своїх дітей?

Листівка до Дня Конституції України Ольгопільська тг

Під канонади обстрілів, під кулями на фронті, в окупації, у «сірій» зоні, евакуйовані за кордон…

І все ж – єдині, непохитні і ще більш міцні духом!

Переконаний, що ми повернемо все, що належить нам, українцям, повернемо наші землі, які є невід’ємною частиною української історії!

Щиро дякую українським воїнам за те, що саме вони сьогодні виборюють право України жити за європейськими цінностями, передбаченими українською Конституцією.

Дякую всім, хто наближає перемогу на своїх робочих місцях, волонтерить, молиться за ЗСУ, прикордонників, тероборону, ДСНСців та правоохоронних органів.

Ми незламні, бо захищаємо свою землю.

Правда за нами, бо ми не бажаємо чужого.

Україна переможе!

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, адже Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, право, закон і справедливість.

Миру та спокою нашій благословенній Україні та кожному з нас впевненості, сили, усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

Слава Україні! Слава її Героям!

Микола Савченко, голова Ольгопільської територіальної громади