Звернення голови громади до Дня Української Державності

Дата: 28.07.2023 08:03

Фото без опису28 липня - День Української Державності.

Шановні жителі Ольгопільщини, гості громади, українці з Днем Української Державності, який ми відзначаємо вдруге у час небувало важких випробувань.

Ще з часів князя Київського Володимира Великого і до сьогодення ми, народ України, творимо історію нашої незалежної держави, відстоюємо наші права, свободу, територію, робимо все, що в наших силах для розвитку і процвітання нашої країни, навіть в умовах повномасштабної війни, у якій ми обов’язково переможемо.

Сьогодні серце одночасно сповнене смутку через страшну кровопролитну війну і гордості від усвідомлення титанічного подвигу славних синів і доньок України, які відважно боронять щасливе майбутнє нашої величної нації. Вони щосекунди доводять світові, що Україна – це не просто територія, а могутня держава з багатою історією, надзвичайно багатогранною культурою, невимовної краси природою, а головне – з дивовижними самобутніми людьми.

Нам є чим пишатися, адже кожен великий і маленький українець наближає нас до Перемоги задля збереження цілісності України.

Славний український народ показав усьому світу незламність характеру і силу духу, яка буде прикладом наслідування для багатьох.

Віримо - ми захистимо нашу свободу і нашу державність, розбудуємо нашу неньку-Україну і вона знову розквітне величною незалежною європейською державою, а героїчними вчинками наших сучасників гордитимуться наші нащадки.

Віримо у наших людей! Віримо у Збройні сили України! Віримо у Перемогу! Віримо у нашу Державу!

Все буде Україна!

Микола Савченко, голова Ольгопільської територіальної громади