Зустріч з юристами БФ «Право на захист»

Дата: 09.08.2023 09:48

Фото без опису11.08.2023 р. о 12-30 год відбудеться зустріч з юристами БФ «Право на захист», на якій обговорюватимуться такі питання:

-  Зміни до порядку здійснення виплат для внутрішньо переміщених осіб.

- Закон України «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій спричинених агресією російської федерації»:

- що відноситься до об’єктів нерухомого майна?

- хто може отримати компенсацію;

- види та розмір компенсації;

- порядок компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна.

- Документи на квартиру/будинок (право власності) залишились в зоні активних бойових дій/згоріли/загублені, що робити? Як подати заяву на компенсацію?

- Звертались до правоохоронних органів, але не отримати Витяг з ЄРДР та Пам’ятку потерпілого про права та обов’язки, які подальші дії?

- Оформлення спадщини в умовах воєнного стану.

- Отримання дітьми статусів, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

- Питання пов’язані зі збройним конфліктом серед цивільних осіб (отримання відповідних статусів та соціальних гарантій, смерть рідних та інші).