Ольгопільщина отримала Wi-Fi роутери для укриттів закладів освіти

Дата: 18.08.2023 14:25

17 серпня перший заступник начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна, за дорученням начальника ОВА Сергія Борзова, разом з народною депутаткою Іриною Борзовою передали для 63 територіальних громад області 386 Wi-Fi роутерів.

Необхідне обладнання, яке забезпечить учням і вчителям доступ до мережі Інтернет безпосередньо в укриттях, а саме три роутери, цього дня отримала начальник відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради Людмила Люлько.

Роутери марки «Nokia Beacon1» Вінниччина отримала від Міжнародної благодійної організації «ФОНД СХІДНА ЄВРОПА» в рамках проекту Мінцифри «Wi-Fi в укритті у школах» за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Ірина Борзова акцентувала, що під час війни постійний зв'язок з дитиною і учителем є дуже важливим для кожної мами, для усіх батьків:

«Ці роутери стануть в нагоді в укриттях не тільки для навчального процесу, це необхідно і для батьків, які матимуть зв’язок зі своїми дітьми. У свою чергу, хочу подякувати усім за роботу. Сил та енергії вам. Працюємо разом заради Перемоги»! - додала народна обраниця.

Наразі готові укриття в 603 закладах загальної середньої освіти, це 94,6 % від загальної кількості закладів.

«Потужні роутери, які ми передаємо сьогодні, забезпечать зону покриття в 140 м2. Це підвищить рівень доступу до інформації та створить можливість забезпечення якісного освітнього процесу навіть в умовах укриття»,- підкреслила Наталя Заболотна.