Директор АФ «Ольгопіль» Павло Каленич отримав медаль «Волонтеру – людині з великим серцем»

Дата: 20.11.2023 08:38

Напередодні професійного свята Начальник ОВА Сергій Борзов привітав аграріїв Вінниччини з Днем працівників сільського господарства України, інформує Вінницька ОВА.
Серед таких – директор Агрофірми «Ольгопіль» Павло Каленич, який від керівництва Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону отримав медаль «Волонтеру – людині з великим серцем».

Фото без опису«Цього року Вінницька область знову серед лідерів за обсягами виробництва сільгосппродукції. Наші аграрії в черговий раз продемонстрували свою фаховість. Попри виклики воєнного часу, вдалося виростити і зібрати гарний врожай зернових та зернобобових культур», - зауважив Сергій Борзов

За словами Начальника ОВА, в області намолочено майже 5 млн. тонн зерна.

Завершено збирання соняшнику та сої, урожайність яких перевищує минулорічну на третину.

Вінниччина утримує лідируючі позиції в державі за обсягами виробництва продукції тваринництва: по реалізації м’яса  ми на першому місці, по виробництву молока – на третьому. Приємно, що також росте відсоток переробки сільськогосподарської продукції.

Окремо, очільник області подякував сільгоспвиробникам за те, що швидко адаптуються  до нових викликів та успішно їх долають, знаходять нові експортні можливості.

Значна частина території країни замінована або під тимчасовою окупацією, - там неможливо вести сільське господарство.

«Маємо бути надійним тилом  і працювати разом  задля перемоги», - підкреслив Сергій Борзов.