21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 09:28

Фото без описуШановні жителі Ольгопільської територіальної громади!

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи. В цей день ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі.
Дякую усім українцям, жителям Ольгопільської територіальної громади, хто тоді стояв на барикадах справедливості, низький уклін тим, хто нині стояв і стоїть на захисті України.

День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.
Вже другий рік поспіль День гідності та свободи відзначається на тлі повномасштабного вторгнення РФ, яке розпочалося 24 лютого 2022 року. Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора.
Ми неодмінно переможемо російського агресора на полі бою, помстимося за кожного полеглого в цій десятирічній війні. Адже тільки завдяки їм ми вільні творити майбутнє у нашій незламній країні!
Слава Україні! Слава її Героям! Вічна пам'ять загиблим українським Героям…

З повагою і шаною: голова Ольгопільської сільської ради – Микола САВЧЕНКО