День Святого Миколая - у  "Щедрику" - це справжнє свято!

Дата: 07.12.2023 15:16

6 грудня, на виконання наказу начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, за сприяння голови Ольгопільської сільської ради Миколи Савченка,  підростаюче покоління Ольгопільської громади мали змогу відвідати обласне новорічне свято у Вінницькому обласному центрі культури «Щедрик».

Цьогоріч до Святого Миколая в обласний центр до «Казкової країни» помандрували такі категорії діток: сироти, позбавлені батьківського піклування, з обмеженими фізичними можливостями, загиблих захисників України та частина дітей внутрішньо переміщених осіб.

Тут для дітей були не лише концертна програма, а й майстер-класи та пізнавальні заходи, розважалась з аніматорами, дивилась fire-show, куштували смаколики й, виготовляла різдвяні іграшки.