На сесії сільської ради ухвалили бюджет на 2024 рік

Дата: 21.12.2023 15:21

21 грудня депутати Ольгопільської сільської ради зібрались на чергову 38 сесію 8 скликання, яку провів голова Ольгопільської сільської ради. У засіданні взяли участь 18 депутатів та голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук.

Першим питанням порядку денного був звіт поліцейського офіцера громади про роботу по профілактиці злочинності та охорони громадського порядку на території Ольгопільської територіальної громади у 2023 році, з яким виступив поліцейський офіцер громади Віталій Пістуненко.

Основним питанням порядку денного було прийняття бюджету Ольгопільської сільської територіальної громади на 2024 рік, який розроблений відповідно до положень Бюджетного кодексу, Закону України та бюджетних запитів.

Під час засідання також були затверджені місцеві програми, умови оплати праці, розглянуті земельні питання.

По всіх питаннях порядку денного депутати проголосували одноголосно «за».

Почесну місію виконав голова Гайсинської райради Віталій Савчук, за професійну діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування, вручив Грамоту обласної ОВА та обласної ради начальнику відділу соціального захисту Марії Скоцеляс, Грамотою обласної ради відзначено начальника фінансового відділу Ларису Крутоус .

А на завершення голова громади Микола Анатолійович привітав присутніх у сесійній залі з прийдешніми Різдвяними святами, подякував за консолідовану працю та побажав віри і впевненості у нашій Перемозі.