Відбулись загальні збори трудового колективу Ольгопільської сільської ради

Дата: 02.01.2024 16:31

Наприкінці минулого 2023 року відбулись загальні збори трудового колективу Ольгопільської сільської ради.

На порядок денний виносився «Звіт голови первинної профспілкової організації Ольгопільської сільської ради Олега Шестаківського про використання коштів у 2023 році» та «Про схвалення колективного договору між адміністрацією (роботодавцем) і трудовим колективом Ольгопільської сільської ради на 2024 – 2025 роки».

Начальник відділу правового та кадрового забезпечення Анатолій Гарник зачитав колективний договір між адміністрацією (роботодавцем) і трудовим колективом Ольгопільської сільської ради на 2024–2025 роки разом із додатками. Учасники засідання одноголосно схвалили колективний договір та вирішили подати його на повідомну реєстрацію до Гайсинської районної державної адміністрації Вінницької області.

Голова Ольгопільської сільської ради Микола Савченко привітав трудовий колектив з Новим роком, побажав, щоб він був Переможним та мирним, подякував Збройним Силам України за можливість зустріти новий день та новий 2024 рік.

Хвилиною мовчання вшанували захисників України, які вже ніколи не сядуть до новорічно-різдвяного столу.

Слава Героям України…