Збір на передову!

Дата: 10.01.2024 16:11

До уваги жителів Ольгопільської ТГ! 10 січня 2024 р. о 9-00 годині ранку у селі Ольгопіль відбудеться благодійний концерт-збір на підтримку земляків-військовослужбовців, які тримають оборону від рашистської навали на передовій.

Можна допомогти як фінансово, так і речами за списком:

чай, кава, печиво, шкарпетки, рукавиці, балончики з газом, плівка, устілки, сірники, запальнички, окопні свічки, маскувальні сітки, вологі серветки, ліки жарознижувальні, від застуди та грипу, антисептики та інше.

Також всі ці речі можна приносити у Будинок культури в с. Ольгопіль, який буде відкрито щоденно з 11 січня (четвер) по 15 січня (понеділок) включно з 9-00 год до 12-00 год.

Фото без описуПрохання приносити продукти не в скляній тарі, тому що посилки будуть відправлятись адресно поштою кожному військовослужбовцю.

Ми мусимо підтримувати наших Воїнів, які щохвилини ризикують своїм життям.
Закликаємо мешканців та гостей Ольгопільської територіальної громади долучитися до збору і спільними зусиллями допомогти нашим захисникам на передовій відчути атмосферу тепла і затишку.