Мікробіологічні дослідження

Дата: 01.02.2024 10:49

До відома жителів Ольгопільської громади ВСП Бершадський відділ ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Гайсинського району інформує:

в зв’язку з тимчасовою відсутністю бактеріолога мікробіологічної лабораторії, що проводив прийом громадян (мікробіологічні дослідження біологічного матеріалу, зокрема, дослідження на кишкову флору, гельмінти, стафілокок) в Чечельницькій філії за адресою вул. Василя Курки, 14, смт Чечельник, прийом громадян буде проводитись щотижня в середу з 9.00 до 13.00 за попереднім записом (096-739-01-29), при необхідності обстеження групи від 10 осіб можливий позаплановий виїзд. Аналогічні обстеження можна пройти в мікробіологічній лабораторії ВСП Бершадський відділ ДУ «ВОЦКПХ МОЗ України» за адресою м. Бершадь, вул. Шевченко, 17 (прийом матеріалу проводиться понеділок-п’ятниця з 8.30 до 15.00).

"Принагідно інформую, що ВСП Бершадський відділ ДУ «ВОЦКПХ МОЗ України» надає послуги юридичним та фізичним особам на договірній основі по обстеженню питної води на мікробіологічні та фізико-хімічні показники, повітря закритих приміщень, в т.ч. робочої зони, рівнів освітлення та шуму, проведення дератизаційних робіт"  завідувач Анатолій ВЕЛЬГАН.