Хто з переселенців зможе отримувати допомогу на проживання?

Дата: 05.02.2024 10:22

Внутрішньо переміщена особа (ВПО) - це людина, що є громадянином України, іноземцем, або не має громадянства, однак перебуває в Україні на законних підставах і має право на постійне проживання на її території, яка була змушена залишити своє місце проживання через збройний конфлікт, окупацію, прояви насильства, порушення прав і свобод особи, природні чи техногенні катастрофи та інше. При цьому, людина не виїжджає за межі території України, а змушена шукати безпечніше або стабільніше місце для проживання всередині власної країни.