Бондар Катерині Яківні - 95-ть

Дата: 08.02.2024 10:05

Людям поважного віку потрібна наша увага і турбота. Через пандемію короновірусу, а потім ворожого широкомасштабного вторгнення росії в Україну, вітання поважних ювілярів нашої громади на жаль відійшли на задній план.

Разом з тим, у цей надскладний для нашої держави час, Ольгопільською сільською радою та Центром надання соціальних послуг було вирішено відновити привітання людей поважного віку з нагоди ювілейних дат. Адже прожити 90-95-100 та більше років – це не лише вік, це досвід, це розвиток, це праця.

7 лютого поточного року секретар Ольгопільської сільської ради Галина Бурбело, директор Центру надання соціальних послуг Ірина Малик, староста Василь Коваль привітали  з 95-річним ювілеєм Бондар Катерину Яківну.

Народилась Катерина Яківна 07.02.1929 р.н. До війни жила у м.Часів Яр, Бахмутського району, Донецької області.

Війна…, уже друга на життєвому шляху Катерини Бондар, змусила її покинути рідні стіни домівки, які вже розгромлені ворогом і вкотре почати життя з чистої сторінки.

Тепер разом з донькою вони живуть у селі Демівка, де їх прийняла рідня.