Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024»

Дата: 12.02.2024 10:18

Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

Оголошується проведення всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024», який присвячений Дню охорони праці в Україні. Ця дата відзначається щороку 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/2006.

Тематика малюнків: безпека праці та здоров’я працівників, правила безпечного (приклади небезпечного) виконання робіт у галузях і сферах діяльності.

Вимоги до малюнків: на Конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо (розмір роботи: формат А-3). Роботи не оформлювати рамкою, наклейками тощо.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо українською мовою:

• назву роботи (українською та англійською мовами);

• прізвище, ім’я, по батькові (українською та англійською мовами) та дату народження автора;

• місце проживання (повна адреса) автора, контактний телефон, електронна адреса;

• назву закладу освіти;

• прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон керівника;

• сферу діяльності батьків;

• вказати, що робота надсилається на ХІIІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024».

Організація Конкурсу: Конкурс організовує та проводить редакція журналу «Охорона праці» спільно з Федерацією профспілок України, територіальними профоб’єднаннями, профспілкою працівників освіти і науки України за інформаційної підтримки Міністерства освіти та науки України, органів місцевого самоврядування, соціальних партнерів, інших підприємств, установ, організацій.

І ЕТАП: організовують обласні профспілки працівників освіти і науки України:

• до 20 березня 2024 року творчі роботи надсилаються поштою до редакції Журналу «Охорона праці» на адресу ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці». Вул. Павла Полуботка, 10/1, м. Київ, 02100, або на Нову пошту відділення 193 за рахунок відправника, 0663543353, контактна особа Гуменюк Наталія.

• до 30 березня 2024 року журі регіонального етапу Конкурсу визначають переможців (І, ІІ і ІІІ місця) у трьох вікових групах:

• перша група – віком від 6 до 10 років;

• друга група – віком від 11 до 14 років;

• третя група – віком від 15 до 17 років.

Автори робіт у трьох вікових групах, які посіли І, ІІ та ІІІ місця на першому етапі, виходять у фінал Конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

Фінальний тур Конкурсу (ІІ етап):

Організовує редакція журналу «Охорона праці»:

• з 10 по 30 квітня визначаються переможці (І, ІІ і ІІІ місця) у трьох вікових групах;

• переможців та призерів фіналу Конкурсу нагороджують дипломами та цінними подарунками в межах відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

Відділ профілактики та розслідування нещасних випадків Управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.