Розвиток сімейних форм виховання – у пріоритеті роботи обласної військової адміністрації15.02.2024, 17:32 Розвиток сімейних форм виховання – у пріоритеті роботи обласної військової адміністрації

Дата: 16.02.2024 14:40

15 лютого 2024 року начальник служби у справах дітей Ольгопільської сільської ради Катерина Лисенко взяла участь у  колегії за підсумками діяльності служб у справах дітей області у 2023 році під головуванням першого заступника Вінницької обласної військової адміністрації Наталії Заболотної та  начальника служби у справах дітей обласної військової адміністрації Тетяни Дорош.

В ході колегії наголошено на неухильному дотриманні вимог чинного законодавства та організації відповідної роботи щодо захисту прав дитини. З цією метою  виокремлено коло першочергових завдань на 2024 рік, зокрема:

• Розвиток сімейних форм виховання на місцях.
  • Впровадження послуги патронату над дитиною, як альтернативу  інституційному (інтернатному) розміщенню дітей.
  • Своєчасне виявлення та усунення проблем, які можуть призвести до розлучення дитини з сім'єю.
  • Надання статусу дитини, що постраждала від воєнних дій та збройних конфліктів.
  • Забезпечення житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
  • Соціальний захист дітей, постраждалих від жорстокого поводження, насилля.
  • Фото без опису