Відбулась позачергова  42 сесія Ольгопільської сільської ради 8 скликання

Дата: 14.05.2024 15:37

14.05.2024 р. в залі засідань приміщення сільської ради відбулась позачергова  42 сесія Ольгопільської сільської ради 8 скликання, яку провів голова Микола Савченко та 14 із 22 депутатів.

Також у засіданні взяли участь: голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук, заступник начальника ВП №1 Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області з превентивної діяльності Олександр Гилик, начальник Гайсинського районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області Андрій МІСЮРА, начальник відділу запобігання НС Гайсинського районного управління ГУ ДСНС України Микола Мудрак, начальник 33 державно пожежно-рятувальної частини смт Чечельник Віктор Долинський.

Хвилиною мовчання депутати та запрошені вшанували пам’ять земляків, які загинули, захищаючи державний суверенітет, територіальну цілісність і незалежність у війні, яку розпочала росія.
Перед розглядом питань, до присутніх звернувся Олександр Гилик, який доповів про доцільність виділення коштів на заходи з проведення реконструкції приміщення, ремонту ізолятора тимчасового тримання № 2 ГУ НП у Вінницькій області.
Микола Мудрак презентував  можливість підвищення рівня пожежної безпеки шляхом створення підрозділу пожежної охорони Ольгопільської сільської територіальної громади.
На розгляд сесії виносилось 14 питань. Кожне з питань порядку денного було попередньо детально опрацьоване на засіданнях постійних комісій.

Депутати затвердили:

-    Про затвердження Тимчасової  типової форми контракту з керівником підприємства, що належить до комунальної власності Ольгопільської сільської територіальної громади, на період дії  правового режиму воєнного стану в Україні;
-     Про  внесення  змін до Програми розвитку житлово–комунального господарства та благоустрою населених пунктів Ольгопільської
територіальної громади на 2022-2025 роки;
-    Про створення підрозділу пожежної охорони Ольгопільської сільської територіальної громади;
-    Про внесення  змін до Програми захисту населення і території
Ольгопільської територіальної громади  від надзвичайних ситуацій
техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки;
-    Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт в Ольгопільській територіальній громаді на 2024-2028 роки;
-    Про внесення змін до рішення  39 сесії  8 скликання № 835 від 7.02.2024 року «Про організацію  суспільно корисних робіт та  запровадження трудової повинності на території Ольгопільської територіальної громади»;
-    Про  затвердження звіту про виконання бюджету Ольгопільської сільської  територіальної громади за 3 місяці 2024 року;
-    Про затвердження Звіту про витрачання коштів резервного фонду  місцевого бюджету Ольгопільської сільської територіальної громади станом на 01 квітня 2024 року;
-    Про передачу міжбюджетних трансфертів та заключення договору;
-    Про внесення змін до рішення 38 сесії 8 скликання від 21.12.2023 року № 816 «Про бюджет Ольгопільської сільської територіальної громади на 2024 рік;
-    Про затвердження Положення про громадський бюджет
Ольгопільської сільської територіальної громади;
-    Про членство у Всеукраїнській асоціації громад;
-    Про надання  згоди на встановлення монументу;
-    Розгляд заяв земельного спрямування.