Громадське обговорення щодо перейменування вулиці у с. Ольгопіль

Відповідно до рекомендацій   Українського  інституту національної пам’яті  щодо перейменування  вулиць, сьогодні,  27  квітня,  о 10 годині  у  будинку культури с. Ольгопіль відбулися  громадські  слухання щодо перейменування  в с. Ольгопіль  вулиці 80-ї Гвардійської дивізії на  вулицю Максима Римського.   Для  всебічного вивчення думки громадськості  заплановано на наступному тижні   провести  подвірне анкетування мешканців вулиці 80-ї Гвардійської дивізії.

14:51 27.04.2023

ЄДИНИЙ УРОК З БЕЗПЕКИ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Працівниками Відділу забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи у Гайсинському районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області, з урахуванням безпекової ситуації, було проведено «Єдиний урок з безпеки» в Ольгопільському закладі загально середньої освіти.

08:57 27.04.2023

Виставка в Ольгополі «Чорнобиль - довгий слід трагедії»

Сьогодні, 26 квітня відзначається 37-ма річниця Чорнобильської трагедії - найбільшої за всю історію ядерної енергетики екологічної катастрофи, яка вплинула на життя кількох поколінь, позбавила домівок тисячі людей на багато десятиліть, перетворила територію довкола станції на зону відчуження.

12:43 26.04.2023

Поліція застерігає, як не потрапити «на гачок» шахраїв

Попри постійну профілактичну роботу, довірливість громадян продовжує грати на руку шахраїв, які задля отримання незаконної наживи, не нехтують нічим. Лише з початку року в Гайсинському районному управлінні поліції зареєстровано близько 120 фактів шахрайств.

11:13 26.04.2023

Поліцейські Гайсинщини забезпечили правопорядок  під час поминальних днів

Порушень громадського порядку не зафіксовано, поминальні дні пройшли спокійно. Спільно зі військовослужбовцями служби правопорядку, представниками територіального центру комплектування та громадських формувань поліція забезпечила правопорядок на території кладовищ. До охорони громадського порядку 22 та 23 квітня залучено близько 200 правоохоронців.

11:08 26.04.2023

Графік проведення планових протиепізоотичних заходів на пасіках

Гайсинська районна державна лікарня ветеринарної медицини інформує, що Відповідно до статті 34 Закону України «Про бджільництво» ветеринарно-санітарне обслуговування бджільництва здійснюється спеціалістами ветеринарної медицини або під їх контролем власниками пасік чи пасічниками.

15:48 25.04.2023

Увага! Громадське слухання щодо перейменування вулиці 80-ї Гвардійської дивізії на вулицю Максима Римського

Шановні  жителі Ольгопільської територіальної громади  села Ольгопіль, нагадуємо,  що  27  квітня  о 10 годині  в малому  залі будинку культури с. Ольгопіль відбудуться  громадські  слухання

10:54 25.04.2023

Громадські слухання стосовно реконструкції комплексу для зберігання зерна з будівництвом двох силосів

Сьогодні, 24.04.2023 р., в приміщенні актового залу сільської ради с. Ольгопіль відбулись громадські слухання щодо проекту Детального плану території "Реконструкція комплексу для зберігання зерна з будівництвом двох силосів на території Ольгопільської сільської ради (за межами населеного пункту)".

15:19 24.04.2023

Щотижнева робоча нарада

Сьогодні відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням очільника громади Миколи Савченка.

14:07 24.04.2023