Дата: від до Скинути

Нерест-2023: в Гайсинському районі триває весняно-літня нерестова заборона на вилов риби

Нагадуємо, що з метою боротьби з браконьєрством, незаконною торгівлею водними ресурсами та іншими порушеннями рибальства, починаючи з 1 квітня по 30 червня 2023 року на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України триває щорічна весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

15:47 02.05.2023

Увагага: перереєстрації зброї

До уваги власників зареєстрованої зброї: сСектор контролю за обiгом зброї Гайсинського районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області рекомендує власникам зброї не чекаючи на припинення або скасування дії воєнного стану здійснити перереєстрацію зброї та/або дозвільних документів.

15:32 02.05.2023

«Ти як?»: звертатися по допомогу — не страшно і не соромно!

Ментальне здоров’я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві. Регулярне піклування про власний стан може наштовхнути на відкриття внутрішнього джерела сили, що допоможе пройти крізь складні часи. Тому дбати про своє ментальне здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне. Ментальне та фізичне здоров'я – нерозривне ціле.

14:03 02.05.2023

Основні правила застосування пестицидів і агрохімікатів для населення

Громадянам, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур для правильного та безпечного використання засобів захисту рослин на присадибних та дачних ділянках слід дотримуватись основних правил:

13:22 01.05.2023

ВИМОГИ ЗАСТОСУВАННЯ ПЕСТИЦИДІВ ТА АГРОХІМІКАТІВ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ.

До відома аграріїв Ольгопільщини: Обізнаність працівників сільськогосподарських підприємств з вимогами санітарного законодавства у сфері застосування пестицидів та агрохімікатів, зокрема, ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» від 03.08.1998р.,

10:35 01.05.2023

Посмертно орден "За мужність"

28 квітня 2023 року відбулося вручення нагород, на жаль посмертно,  чотирьом Героям з Гайсинського району, воїнам, які боролися і віддали найдорожче в боротьбі за свободу.

08:51 01.05.2023

Обласна Рада ухвалила рішення щодо діяльності на Вінниччині церков у єдності з московським патріархатом

28 квітня на сесії обласної Ради депутати ухвалили рішення «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій на території Вінницької області». Воно стосується діяльності на території Вінниччини УПЦ у єдності з московським патріархатом.

13:28 28.04.2023

Безпечне та здорове робоче середовище

28 квітня - Всесвітній день охорони праці 2023: щороку МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІ визначає тему (девіз) Всесвітнього дня охорони праці. З урахуванням цієї теми на підприємствах розробляють та проводять заходи з нагоди Дня охорони праці. Проводять їх і в Україні, яка підтримує ініціативи Міжнародної організації праці.

09:56 28.04.2023