12 травня - Міжнародний День здоров’я рослин!

Рослини відіграють надзвичайно важливу роль для нашої планети оскільки є автотрофними організмами і живляться за рахунок надзвичайно важливого процесу - фотосинтезу. Під час цього процесу здійснюється утворення кисню. Життя на Землі стало б неможливим, якби не було безперервного фотосинтезу. Саме тому рослини називають «легенями» нашої планети.

10:49 09.05.2023

До Дня пам'яті та перемоги

У селі Ольгопіль, сьогодні, 8 травня, до Дня пам'яті та перемоги відбулось традиційне покладання квітів до меморіалу та вшанування пам'яті загиблих на полях Другої світової війни.

16:54 08.05.2023

Майстер-клас в Ольгополі: Мак – символ пам’яті

З нагоди вшанування Дня пам’яті та примирення еколого-натуралістичний центр Ольгополя спільно з КЗ "Центр культури та дозвілля", КЗ "Публічна бібліотека" та Краєзнавчим музеєм села Ольгопіль провели майстер-клас з виготовлення квітки маку з фоамірану та фетру, на якому всі охочі мали змогу попрактикуватись у виготовленні квітки.

16:51 08.05.2023

Як налагодити комунікацію з підліткам

Шановні батьки, опікуни, усиновителі  запрошуємо Вас до участі у вебінарі «Як налагодити комунікацію з підлітками», який організовує ГС "Українська мережа за права дитини" за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках проєкту СПІЛЬНО. Соціальні послуги.  Вебінар відбудеться 10 травня, 15:00 на YouTube. Форма реєстрації за посиланням: https://forms.gle/B23f1bA6TVY75AmP8

15:15 05.05.2023