Дата: від до Скинути

Міністерство відновлення презентувало комунікаційну платформу електронної екосистеми управління відновленням DREAM

Комунікаційна платформа доступна за посиланням https://dream.gov.ua/ та містить інформацію про завдання, структуру і принципи роботи екосистеми DREAM, а також покроковий план її впровадження протягом 2023 року.

10:22 17.05.2023

Стартувала програма державної допомоги на відновлення пошкодженого житла - інструкції для громадян та громад

З 10 травня поточного року всі громадяни, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись послугою єВідновлення для отримання державної допомоги для відновлення свого житла. Йдеться, перш за все, про заміну вікон чи дверей, ремонт покрівлі тощо.

10:17 17.05.2023

На часі: Завершення навчального року

16 травня 2023 року Департамент гуманітарної політики Вінницької ОВА провів нараду для керівників органів управління освітою територіальних громад. У засіданні, в онлайн форматі, взяла участь начальник відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради Людмила Люлько.

10:11 17.05.2023

Будьте обережні на воді!

Рятувальники Відділу забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи у Гайсинському районі застерігають: будьте обережні на воді!

14:18 16.05.2023

ДИТЯЧИЙ БУДИНОК СІМЕЙНОГО ТИПУ

Кожна дитина має право на сім’ю, на любов найрідніших. Цю просту істину знає кожен. Дитячий будинок сімейного типу  (ДБСТ) – це шанс для дитини зростати в сім’ї.

10:43 16.05.2023

В Ольгополі з повагою провели на заслужений відпочинок: Їх загальний стаж соціальної роботи майже 80 років

15 травня щирими словами вдячності й теплими обіймами працівники Центру надання соціальних послуг Ольгопільської сільської ради провели на заслужений відпочинок соціальних робітниць Ольгополя: Катерину Кошеутову, Раїсу Цибулевську та Марію Дабіжу.

10:06 16.05.2023

15.05.2023 р.:  Щотижнева рада

15.05.2023 р.: Щотижнева рада

15 травня 2023 р. відбулась щотижнева оперативна нарада, яку провів Микола Савченка - голови Ольгопільської сільської ради.

09:44 15.05.2023