Дата: від до Скинути

Школярі Ольгопільщини можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»

Метою Конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганда європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

09:57 08.06.2023

Потрібно, щоб міжнародні організації, як МКЧХ, негайно долучилися до порятунку людей на окупованій частині Херсонщини – звернення Президента України

Дорогі українці, українки! Сьогодні весь день максимум уваги наслідкам російського теракту на Каховській ГЕС. Затоплені десятки населених пунктів на підконтрольній нам території. Тисячі будинків!

17:52 07.06.2023

Форум «Південне Поділля – перлина України» в Ольгополі

Сьогодні, 07.06.2023 р., в селі Ольгопіль, за ініціативи НПП «Кармелюкове Поділля», підтримки відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради пройшов ювілейний - Х молодіжний форум «Південне Поділля – перлина України».

16:20 07.06.2023

ОБЕРЕЖНО - ГРИБИ!

Найкраще відмовтеся від споживання дикорослих грибів, як від продукту взагалі, а споживайте штучно вирощені печериці, гливи, купуючи їх в магазинах.

09:55 07.06.2023

05.06.2023 р.: Щотижнева нарада

Сьогодні, 5 червня, під головуванням сільського голови Миколи Савченка відбулась щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств доповіли про проведену роботу.

10:42 05.06.2023

Президент України Володимир Зеленський узяв участь у відкритті Центру захисту прав дитини, який протидіятиме злочинам Росії проти українських дітей.

Глава держави оглянув дитячий куточок для дозвілля, а також приміщення, де фахівці Центру працюють за моделлю «Барнахус» (Barnahus). Це міжвідомчий центр для дітей, котрі стали жертвами злочинів чи були їхніми свідками, де відповідні фахівці можуть отримати інформацію від дітей та їхніх родин, провести медичне обстеження, зокрема з криміналістичною метою, і надати необхідну терапевтичну допомогу.

11:46 01.06.2023

Діти – наше майбутнє, а значить -  майбутнє України!

Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають світле і  добре свято – Міжнародний день захисту дітей.  Сьогодні День захисту дітей особливо важливий - наші діти, як ніколи,  потребують захисту своїх прав, життя і здоров’я.

09:47 01.06.2023