Глава держави представив Василя Малюка керівному складу СБУ

Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 14.02.2023 р., представив новопризначеного голову Служби безпеки України Василя Малюка керівному складу СБУ, - інформує офіційний сайт Президента України.

10:09 14.02.2023

Громадяни – дбайте про власну безпеку в темну пору доби

Правоохоронці цілодобово приймають повідомлення від громадян. За минулий тиждень, у період з 6 по 12 лютого 2023 року поліцейські Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів опрацювали 365 звернень та повідомлень громадян про злочини та інші події - усі вони опрацьовані.

09:10 14.02.2023

Стан кримінальної протиправності на території Ольгопільської територіальної громади за 2022 рік

За результатами проведеного Гайсинською окружною прокуратурою аналізу стану кримінальної протиправності на території Ольгопільської  територіальної громади установлено, що у 2022 році у порівнянні з 2021 роком відбулось зменшення її рівня, разом з тим, і ріст по окремих видах та категоріях злочинів.

08:26 14.02.2023

Семінар: Світові тенденції та інновації в сільському господарстві

15 лютого 2023 року у приміщенні Іллінецького державного аграрного коледжу за адресою м. Іллінці, Студентська, 2 відбудеться нарада-семінар «Світові тенденції та інновації в сільському господарстві», організований Міжнародним сільськогосподарським кластером «Дністер».

16:09 13.02.2023

Нарада при голові Гайсинської РВА

Сьогодні, 13.02.2023 р., з головами територіальних громад району відбулась робоча нарада у Гайсинській РДА, у якій взяв участь голова Ольгопільської територіальної громади Микола Савченко та завідувач сектору з питань комунальної власності, архітектури та благоустрою Олег Шестаківський.

13:23 13.02.2023

Депутати працюють над усуненням недоліків започаткованої в грудні 2019 року реформи оренди державного та комунального майна

Заступник Голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський прокоментував доопрацьований народними депутатами - членами Комітету законопроєкт, яким передбачається узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна.

10:44 13.02.2023

Закони війни: які важливі для місцевого самоврядування рішення приймав Парламент під час війни

Депутати Верховної Ради України ІХ скликання - перші в історії незалежної України народні обранці, яким випало працювати в умовах повномасштабної війни. Зрозуміло, що з 24 лютого 2022 року від Парламенту усі очікували швидких й ефективних рішень, які б допомогли людям, бізнесу, громадам, державі мобілізувати зусилля, встояти, вижити, підтримати усіх, хто цього потребує.

10:36 13.02.2023