Наближаємо Перемогу разом

Волонтерство зараз – це не лише можливість реалізувати себе, а й стати причетним до нашої майбутньої перемоги й особисто наближати її.

10:50 26.01.2023

"Трембіта" в "Дії"

Кабмін ухвалив постанову, яка визначає новий порядок взаємодії між державними реєстрами у системі "Трембіта" та підключення до неї, - про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

16:22 25.01.2023

Єдина інформаційна система соціальної сфери – це можливість швидко отримати будь-який вид допомоги через фронт-офіс в територіальній громаді та ЦНАПі

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь в онлайн нараді під головуванням Віцепрем’єр – міністра  України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

09:08 25.01.2023

СЮН на мир і добро щедрували

Вихованці Ольгопільської станції юних натуралістів завітали до сільської ради з колядками та щедрівками. Школярі презентували давній народний обряд «водіння Кози». Гумористична народна вистава подарувала позитивні емоції працівникам виконавчого органу та апарату ради.

16:15 24.01.2023

27 позачергова сесія Ольгопільської сільської ради 8 скликання

Сьогодні під головуванням голови Миколи Савченка відбулось засідання 27 позачергової сесії Ольгопільської сільської ради 8 скликання, з метою вирішення нагальних питань забезпечення життєдіяльності територіальної громади.

15:18 24.01.2023

Як діють шахраї під час війни?

Зловмисники використовують складну ситуацію в країні, щоб виманювати гроші з українців у різний спосіб. Кіберполіція застерігає від телефонних шахраїв, які видають себе за співробітників банку!

13:23 24.01.2023

Визначено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2022 рік: Держгеокадастр

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу повідомляє. За інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2022 рік становить 126,6 %. Пунктом 289.2 статті 289 Податкового кодексу, зокрема, визначено, що у разі якщо індекс споживчих цін перевищує 115 відсотків, такий індекс застосовується із значенням 115.

11:35 24.01.2023

Відзначення Водохреща в Гайсинському районі відбулося без порушень

19 січня співробітники підрозділів поліції Гайсинського райуправління поліції забезпечували дотримання безпеки та правопорядку під час проведення релігійних заходів поблизу культових споруд, а також місць освячення води та можливого купання. Загалом, до охорони публічного порядку та безпеки біля 61 культової споруди та шести запланованих місць проведення масових заходів на Гайсинщині залучено понад 120 правоохоронців. В усіх місцях обрядових купань також чергували медичні працівники та рятувальники. Правоохоронці вдячні усім мешканцям району та гостям за взаємоввічливість та толерантність.

11:10 24.01.2023