До уваги власників мисливської зареєстрованої зброї Ольгопільщини

Гайсинське районне управління поліції ГУНУ у Вінницькій області наголошує на дотриманні обов’язків перереєстрації дозвільних документів,  що дозволить уникнути анулювання дозволу, а власника вбереже від адміністративної відповідальності.

10:59 01.02.2023

Волонтерство: Наближаєм Перемогу разом

У січні поточного року у регіональному управлінні Сил територіальної оборони «Південь» вручили нагороди волонтерам, які з самого початку створення управління та підпорядкованих військових частин, що входять до його складу, і на сьогодні, надають всебічну посильну допомогу. Їх вклад в обороноздатність України неоціненний. Не шкодуючи ні свого часу, ні здоров’я, вони робили іноді неможливе.

10:59 01.02.2023

Почастішали випадки шахрайства з банківськими картками: як не попастись на гачок шахраїв?

На території обслуговування Гайсинського районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області почастішали випадки вчинення шахрайський дій. Лише минулого тижня зловмисники за допомогою шахрайських дій видурили в довірливих громадян коштів на суму більше як 160 000 гривень.

10:50 01.02.2023

Втратили контакт з українським телебаченням? Шукайте Суспільне в соцмережах та вмикайте частоти Українського Радіо

Оперативні новини від команди Суспільного Мовлення — на сайті Суспільне Новини, у телеграм-каналах Суспільне Новини та регіональної мережі (за назвою Суспільне + місто-обласний центр: Суспільне Харків, Суспільне Чернігів, Суспільне Львів, Суспільне Миколаїв тощо) та інших соцмережах Суспільного.

10:10 01.02.2023

Як ФОП – платниками ЄП другої-третьої групи визначається загальне мінімальне податкове зобов’язання?

Відповідно до п.п. 14.1.114 прим. 2 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) мінімальне податкове зобов’язання – мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням

09:39 01.02.2023

Благодійний турнір з волейболу серед ветеранів

4 лютого в спортивному залі с. Демівка Ольгопільської територіальної громади проходитиме Благодійний турнір з волейболу серед ветеранів 50+ до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 34-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану.

09:18 01.02.2023

Щотижнева нарада

Сьогодні, 31.01.2023, під керівництвом Миколи Савченка, голови Ольгопільської територіальної громади, відбулась щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів сільської ради,

10:53 31.01.2023

Проект Закону про службу в органах місцевого самоврядування – розпочалося експертне обговорення до другого читання

Як відомо, нову редакцію законопроекту «Про службу в органах місцевого самоврядування» №6504 Верховна Рада прийняла за основу 16 листопада 2022 року.

10:44 31.01.2023

Змінено Порядок надання електронних публічних послуг у сфері держреєстрації юросіб та ФОП в автоматичному режимі

Наказом Міністерства юстиції та Міністерства цифрової трансформації від 12 січня 2023 року № 195/5/4 внесено зміни до пункту 4 Порядку надання електронних публічних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців у автоматичному режимі, затвердженого наказом Мін'юсту та Мінцифри від 14 липня 2022 року № 2933/5/66 (далі - Порядок).

10:41 31.01.2023