Виїзд за кордон на авто, - роз'яснення МВС України

Якщо плануєте виїзд за кордон на власному авто, обов’язково візьміть з собою наступні документи: посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію автівки на ім’я водія або пасажира та дійсний договір міжнародного страхування “Зелена карта”.

09:01 10.02.2023

Ваша безпека в онлайні — частина кібербезпеки всієї України

Щоб захиститися, потрібно змінювати застарілі навички користування інтернетом на індивідуальному рівні. Ділимось доступними правилами, що вбережуть вас на фронті кібервійни з окупантом Доки українська ІТ-армія та #Мінцифра знищує ворога в кіберпросторі, кожен із нас має пам‘ятати про свою кібербезпеку. Поставте двофакторну аутентифікацію на всіх своїх акаунтах:

08:59 10.02.2023

Треба, щоб Росія чекала наступу України й думала про те, як піти з нашої території – Володимир Зеленський

Україні потрібно багато техніки та зброї для того, щоб не перебувати в очікуванні російського наступу, а щоб Росія чекала наступу українських військ і думала над тим, як виходити з території нашої держави. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ на військовій базі Bovington Camp після переговорів із Прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком.

09:27 09.02.2023

Процес усиновлення у Дії

Відтепер на порталі Дія доступні 5 нових послуг з усиновлення. Це допоможе суттєво спростити і пришвидшити процес усиновлення, - інформує Міністерство соціальної політики України.

09:21 09.02.2023

Верховна Рада призначила Василя Малюка на посаду голови СБУ

Сьогодні, 07.02. 2023 р., Верховна Рада за поданням Президента Володимира Зеленського призначила Василя Малюка на посаду голови Служби безпеки України. До цього він був тимчасово виконуючим обов‘язків керівника СБУ.

15:30 07.02.2023

Наша лють веде у наступ! Приєднуйся до нас!

Об’єднана штурмова бригада “Лють” – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові та вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах.

10:47 07.02.2023