Дата: від до Скинути

До уваги жителів Ольгопільської територіальної громади: Спадкування за заповітом та законом

Право на спадкування мають особи, визначені у заповіті. Проте у разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі не охоплення заповітом усієї спадщини – право на спадкування одержують особи згідно із законом.

10:51 21.08.2023

На часі: забезпечення інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами

Сьогодні, 18 серпня, під головуванням першого заступника начальника обласної військової адміністрації Наталі Заболотної відбулась онлайн-нарада щодо стану забезпечення територіальними громадами області інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами та впровадження соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання.

14:48 18.08.2023

Ольгопільщина отримала Wi-Fi роутери для укриттів закладів освіти

17 серпня перший заступник начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна, за дорученням начальника ОВА Сергія Борзова, разом з народною депутаткою Іриною Борзовою передали для 63 територіальних громад області 386 Wi-Fi роутерів.

14:25 18.08.2023

До уваги фізичних осіб – платників єдиного податку, які до 1 серпня 2023 року використовували особливості оподаткування! (були зареєстровані платниками єдиного податку третьої групи зі ставкою податку 2 відсотки)

З 1 серпня 2023 року у зв’язку з набранням чинності Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) скасовані особливості оподаткування, передбачені п. 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – Кодекс). Згідно з Кодексом (зі змінами, внесеними Законом № 3219) платники єдиного податку, які до 1 серпня 2023 року використовували особливості оподаткування, встановлені п. 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу, повинні врахувати таке:

13:41 18.08.2023

Вебінари для підприємців і підприємниць з різних аспектів підприємницької діяльності

Із вторгненням рф перед громадами постали значні виклики, так як саме на місцевому рівні через значне зменшення бюджетних дотацій та субвенцій, обмежений доступ до дешевих фінансових ресурсів необхідно вирішувати гуманітарні, комунальні, логістичні та міграційні проблеми, відновлювати зруйноване. Звичайно, на всі ці потреби необхідні фінанси, тому чималі надії покладаються на місцевий бізнес, його можливості, знання, а також компетентність органів місцевої влади.

13:32 18.08.2023

Хто може отримати субсидію та як вона нараховується

Отримати житлову субсидію можуть сім'ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов’язкового платежу. Цей платіж обчислюється індивідуально, за єдиною формулою, і залежить виключно від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства на одну особу.

11:44 15.08.2023