Дата: від до Скинути

Податкова служба Вінниччини активізує і розширює співпрацю з платниками через Комунікаційну податкову платформу

Головне управління ДПС у Вінницькій області нагадує про роботу Комунікаційної податкової платформи. Ця платформа допомагає якісно та оперативно комунікувати з бізнес-спільнотою та громадськістю регіону.

16:20 21.09.2023

Посади у підрозділах поліції особливого призначення

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції із зайняттям вакантних посад для подальшого призначення в підрозділи поліції особливого призначення «САФАРІ», «ЦУНАМІ», «ЛУГАНСЬК» в складі Департаменту поліції особливого призначення «об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «ЛЮТЬ»:

16:01 21.09.2023

Запитання і відповіді: мінімальне податкове зобов’язання

1.     Що таке мінімальне податкове зобов’язання? Це обов’язковий платіж, що являє собою мінімальну суму податків, які повинні бути сплачені з земельної ділянки, віднесеної до сільськогосподарських угідь.

11:17 21.09.2023

Охорона праці під час зберігання та переробки зерна

Мабуть, кожному відомо, що хліб – усьому голова. Але щоб справжнє українське золото було в нас на столі, повинен бути здійснений цілий комплекс організаційних, виконавчо-технічних заходів щодо заготівлі зернової продукції,

12:00 20.09.2023

Соціальний проєкт «Родинам захисників»

Міністерство оборони України презентувало соціальний проєкт «Родинам захисників», який  покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.

11:34 20.09.2023

Родинам захисників

Соціальний проєкт «Родинам захисників» покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.

11:31 20.09.2023

Апаратна нарада: 18.09.2023 р.

На початку тижня, 18 вересня, у кабінеті голови Ольгопільської сільської ради відбулась апаратна нарада.

14:24 18.09.2023