Дата: від до Скинути

Уряд ухвалив постанову, яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО

У Міністерстві соціальної політики України зазначають, що держава продовжує фінансування однієї з найбільших програм соціальної підтримки ВПО та уточнює параметри її надання.

15:05 12.07.2023

Навчання особового складу обслуги постів РХС

Вчора, 11.07.2023 р., на виконання доручення голови Вінницької ОДА Сергія Борзова «Про організацію радіаційного та хімічного спостереження на території області», з метою ефективного функціонування позаштатних постів РХС (радіаційного, хімічного спостереження) у територіальних громадах,

08:34 12.07.2023

Міністерство цифрової трансформації України запускають Індекс цифрової трансформації громад спільно з Фондом Східна Європа та Deloitte.

11:54 11.07.2023

Не панікувати та зібрати “тривожну” валізу: як діяти під час техногенної катастрофи

Від початку повномасштабного вторгнення росіяни несуть смерть та руйнування не лише за допомогою зброї, а й створюючи техногенні катастрофи. Підрив греблі Каховської ГЕС, витік аміаку в Куп’янську на Харківщині, замінування Запорізької атомної електростанції:

11:00 11.07.2023

Щоб жнива були безпечними

На полях проводиться збирання врожаю ранніх зернових культур. Сільськогосподарське виробництво є однією з найбільш травмонебезпечних галузей щодо умов та безпеки праці.

16:31 10.07.2023

Держгеокадастр розпочав унесення до Державного земельного кадастру відомостей про функціональні зони

30 червня 2023 року вперше в Україні фахівці Держгеокадастру внесли відомості до Державного земельного кадастру про функціональні зони, що дасть змогу землевласникам/землекористувачам здійснювати зміну цільового призначення земельної ділянки без необхідності розроблення документації із землеустрою.

08:26 10.07.2023

Відновлення довоєнного стану системи оподаткування:  Мінфін розповів, що передбачає ухвалений Закон

Відновлення довоєнного стану системи оподаткування: Мінфін розповів, що передбачає ухвалений Закон

30 червня Верховна Рада в другому читанні прийняла зміни до Податкового кодексу та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану. Відповідні зміни направлено на відновлення довоєнного стану системи оподаткування, зазначає Міністерство фінансів.

08:23 10.07.2023

Небезпека - відкрите вікно

Влітку, рятуючись від спеки, люди часто відчиняють вікна та балкони. Проте це стає небезпечно, коли вдома є маленькі діти.

08:20 07.07.2023