Дата: від до Скинути

Набрав чинності закон про водовідведення та очищення стічних вод: кого торкнеться і які наслідки

7 серпня набрав чинності закон "Про водовідведення та очищення стічних вод", який спрямований на забезпечення громадян послугами якісного централізованого та нецентралізованого водовідведення, а також - на одночасне зменшення    негативного    впливу    стічних    вод    на навколишнє природнє середовище.

10:28 14.08.2023

Захист речових прав на нерухоме майно, що належать дітям та підопічним особам: Закон набуде чинності через 2 місяці

7 серпня, в гезеті "Голос України" опубліковано Закон № 3265-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту права власності та інших речових прав на нерухоме майно, що належать дітям та підопічним особам". Закон набирає чинності через два місяці з дня його опублікування.

10:22 14.08.2023

Консультували з юридичних та загальних питань

Сьогодні, 11 серпня, в Ольгопільській громаді відбулась зустріч з юристами БФ Право на захист, на якій внутрішньо переміщені особи громади могли почути відповіді на запитання, а саме: щодо питань внутрішнього переміщення, соціальних виплат, компенсації за зруйноване житло, отримання довідки ВПО,  питань мобілізації чи перетину кордону, отримання дітьми статусів, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та інших.

14:49 11.08.2023

Рекомендації із заходів безпеки під час проведення робіт на деокупованих територіях та на територіях де проходять (проходили) бойові дії

Ця пам’ятка визначає заходи безпеки, яких повинен дотримуватися працівник під час проведення робіт на деокупованих територіях, територіях де можливе проведення бойових дій або які зазнали їх наслідків.

14:11 11.08.2023

Благодійний концерт від учнів музичної школи

Сьогодні, 10 серпня, відбувся благодійний концерт в с. Ольгопіль на підтримку Збройних Сил України, за участі вихованців Чечельницької музичної школи та сприяння працівників КЗ «Центр культури та дозвілля» Ольгопільської сільської ради.

10:51 10.08.2023

Особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) інформуємо про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

16:39 09.08.2023