Дата: від до Скинути

Порушники правил пожежної безпеки нестимуть адміністративну та кримінальну відповідальності

Гайсинське районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області нагадує, що за чинним законодавством, порушники правил пожежної безпеки нестимуть адміністративну та кримінальну відповідальності.

11:11 05.03.2024

Мінцифра та Департамент кіберполіції спільно з ВГО «Магнолія» запустили портал повідомлень про сексуальне насильство над дітьми

Відсьогодні в Україні діє перший портал повідомлень про матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми в мережі – StopCrime. Повідомити про можливий злочин на тему сексуального насильства над дітьми в інтернеті можна за посиланням: https://stopcrime.ua/net-crime

16:46 04.03.2024

Щотижнева нарада: 04.03.2023 рік

Сьогодні, під керівництвом Миколи Савченка, голови Ольгопільської територіальної громади, відбулась щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів сільської ради, під час якої керівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень.

13:26 04.03.2024

Відбулась 39 сесія 8 скликання

Сьогодні, 27.02.2024 року, відбулось зсідання чергової  39 сесію Ольгопільської сільської ради 8 скликання. У засідання взяли участь 16 депутатів.

10:24 28.02.2024

На загальних зборах Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування створили Спеціальний фонд для підтримки ЗСУ

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів загальні збори Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС). Участь у засіданні взяли Вінницький міський голова Сергій Моргунов, уповноважені представники органів місцевого самоврядування – члени Асоціації, голови постійних комісій Вінницької обласної Ради, керівники департаментів обласної адміністрації, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

11:51 26.02.2024

Синергія волонтерів та кіберполіції- Проєкт BRAMA

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.

11:28 26.02.2024

Ольгопільщина пам’ятатиме вічно

Сьогодні, 20 лютого, у день пам’яті Героїв Небесної Сотні та десятої роковини початку військової агресії росії проти України в Ольгополі вшановули хвилиною мовчання та покладанням квітів загиблих Героїв російсько-української війни та згадали трагічні сторінки Революції Гідності.

16:27 20.02.2024

Гайсинська окружна прокуратура інформує про прийом громадян керівництвом Вінницької обласної прокуратури за місцем проживання

Звертаємо увагу мешканців Ольгопільської ТГ Гайсинського району, що керівництвом Вінницької обласної прокуратури на виконання вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян»,

10:20 20.02.2024